Мови:

Про сітігіди Вікімапії

Цей сайт створений на основі даних Вікімапії. Вікімапія є відкритим спільним картографічним проектом, який наповнюють добровольці з усього світу. Він містить інформацію про 32154492 об'єктів, кількість яких постійно збільшується. Ви також можете брати участь у редагування карт. Кожен об'єкт та вулиця міста, які були створені на карті додаються в сітігід. Ця інформація оновлюється кожні 10 хвилин.

Як я можу стежити за змінами в місті?

Ви можете зробити це, скориставшись списком спостережень щоб побачити всі правки об'єктів міста.

Як створити об'єкт?

Щоб створити новий об'єкт на Вікімапії, просто перейдіть на карта, знайдіть знайоме Вам місце і, якщо воно ще не позначене, натисніть кнопку «Додати об'єкт» у лівому верхньому куті сторінки. Будь ласка, не забудьте вказати адресу і категорії об'єкту: це допоможе Вам та іншим користувачам значно простіше знайти його на сторінках сітігіду. Також на забудьте переконатись, що Вами правильно вибрана мова, якою додається інформація, якщо вона відрізняється від мови інтерфейсу.

Як намалювати нову вулицю?

Окрім створення об'єктів, на Вікімапії можна рисувати дороги, річки і залізниці, присвоювати їм назви. Інструменти рисування доріг та інших лінійних об'єктів можна знайти в розділі «Транспорт» меню «Редагування».