Мови:

Цей сайт створений на основі даних Вікімапії. Вікімапія є відкритим спільним картографічним проектом, який наповнюють добровольці з усього світу. Він містить інформацію про 29021725 об'єктів, кількість яких постійно збільшується. Дізнайтеся більше про Вікімапію та сітігіди.

Останні коментарі міста Чернівці:

 • ТМ "Болена", Петро (гість) написав 6 років тому:
  Це велика фабрика у Чернівцях, де виговляються металопластикові вікна. Їхні машини постійно їздять місто навантажені вікнами. Бо в них гарантія - 12 років.
 • Школа № 27, Оля (гість) написав 7 років тому:
  Я буду новою учиницею цієї школи. Думаю мені там сподобається..:)
 • АЗС «Мавекс», микола (гість) написав 7 років тому:
  в25градусний мороз треба мати зимове дизпаливо,а не літне. сволота брехлива
 • ВАТ «Туристичний комплекс „Черемош”», Черемош (гість) написав 8 років тому:
  Туристичний комплекс "Черемош" - один із найбільших готелів західного регіону України. Зручним є розташування готелю в новому мікрорайоні поруч з чудовим парком та озерами, неподалік від центру міста. Готель є привабливим як для бізнесменів, так і для туристів. Комплекс розрахований на 560 місць, має 11 поверхів. Комфортабельні номери готові прийняти гостей звідусіль. Кожний з 324 номерів обладнаний відповідно до сучасних вимог. Апартамент - чотирьохкімнатний номер, розташований на 5 поверсі готелю, до якого входить: вітальня, робочий кабінет, спальня, ванна кімната (джакузі, душ), 2 туалетні кімнати. Всі вікна виходять у паркову зону з приємним краєвидом. Люкси - двокімнатні номери, до складу яких входить: вітальня, спальня, ванна кімната. Номери відповідають європейським стандартам. Тут створені зручні умови для праці та спокійного відпочинку. 38 одномісних номерів категорії "напівлюкс" з ліжком на дві особи, ванною кімнатою. Повністю оновлені. Обладнані новими м'якими меблями європейського стандарту. 40 одномісних номерів категорії "стандарт" - з ванною кімнатою, балконом. Обладнані повним комплектом готельних меблів, односпальними ліжками. 156 двомісних номерів категорії "стандарт" - з ванною кімнатою, з видом на парк та новий мікрорайон міста. Обладнані повним комплектом готельних меблів, односпальними ліжками. 80 номерів категорії "економклас" - двомісні з ванною кімнатою.
 • Готель "Ковчег", готель Ковчег (гість) написав 8 років тому:
  http://kovcheg-hotel.cv.ua/
 • Чернівецький медичний ліцей №3, Юрій Кушнір (гість) написав 9 років тому:
  made by Yuriy Kushnir
 • Палац "Академічний", Chisinau написав 9 років тому:
  Romanian building.
 • Буковинський державний медичний університет, Chisinau написав 9 років тому:
  Romanian building.
 • Завод «Кварц», Eugene (гість) написав 12 років тому:
  I remember this